"Biraz uçuk - biraz farklı. İşimiz sadece IT odaklı"

Uzun yıllardan bu yana sürekli artan bilgi & deneyimimizle geliştirdiğimiz katma değerli çözüm anlayışımız ve müşterilerimizin bizlere olan güveni, firmamızı IT Pazarlama Yönetimi alanında lider konuma taşımıştır. 

Kurulduğumuz ilk günden bu zamana kadar içerisinde bulunduğumuz noktaya varmak BLACKLION ekibi için uzun, yorucu ve bir o kadarda zevkli geçti. Bu başarıyı bir çok entegretör ve ana üretici firmalar içerisinde nasıl elde ettiğimizi, BLACKLION'u ve bizleri daha yakından tanıyabilmeniz için kısa özetlemek istiyorum. 

Başarımızın bilgiden ve bu bilgiyi doğru kullanarak, katma değerli entegre pazarlama çözümleri yaratmaktan geçtiğini biliyorduk. Bunu gerçekleştirebilmek adına her şeyi satan ama hiç bir konuda gerçek anlamda uzmanlaşamayan bir pazarlama ajansı olmamak, bizim için doğru yol oldu. Bu sebepten BLACKLION, katma değerli ve yaratıcı pazarlama çözümleri üretebilmek için yalnızca Bilgi Teknolojileri alanına odaklandı. 

BLACKLION, bünyesinde yer alan çözümlerini, sizlere daha iyi sunabilmek adına ülkemizde henüz bir örneği olmayan BLACKLION Atölye Çalışmalarını başlattı. Bu bağlamda müşterilerimize sağlanan atölye çalışmalarında, ihtiyaçlar doğru belirlendi ve çözüm kümemiz kapsamında en uygun hizmet modelleri yaratıldı. 

Dünya'da sayılı örneği olan ve Türkiye'de yalnızca BLACKLION tarafından uygulanan "Yönetilebilir Pazarlama Hizmetimiz (Marketing as a service - MaaS ) ile, müşterilerimiz farklı firmalar ile muhattap olmamakta ve karşılarında tüm pazarlama süreçlerinden sorumlu tek bir çözüm ortağı bulmaktadırlar. Oluşturduğumuz bu katma değerli strateji ile BLACKLION, pazardaki bir çok lider ve öncü firmanın,  bu alanda ana çözüm sağlayıcısı olarak hizmet vermeye başarılı ile devam etmektedir.

Bize güvenen tüm iş ortaklarımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

 

Sevgi ve Saygılarımla,

Mert KİRİŞÇİOĞLU
Ajans Başkanı

© 2020 |  BLACKLION IT Marketing Agency 

Canan Business, Küçükbakkalköy Mah.

Kocasinan Cad. Selvili Sokak. No:4 K:10

Ofis:66 Ataşehir, İstanbul Türkiye

+90 850 441 01 88