Yönetilebilir Pazarlama Hizmeti 

Pazarlama departmanı kurmadan yada insan kaynağı yatırımı yapmadan Pazarlama'ya dair her çözümü  tek bir elden yönetmek  istemez misiniz?

Temel bir iş süreci olarak, pazarlama satış stratejilerinizi destekler, iletişiminizi yönlendirir, iş geliştirme sağlar ve daha güçlü müşteri ilişkileri kurulmasına yardımcı olur.  İster son derece yetkin bir pazarlama departmanınız olsun, ister hiç bir pazarlama kaynağınız olmasın, MaaS (Marketing as a service)  şirketiniz için en iyi sonuçları elde etmek ve devam eden pazarlama çabalarınızı daha da geliştirmek üzere sizin adınıza çalışmak için tasarlanmıştır.

 

Yönetilebilir Pazarlama Hizmeti (MaaS) nedir?

 

Yönetilebilir Pazarlama Hizmeti (Maas), yeni veya mevcut müşterilere sahip iş ortakları için IT çözümleri, hizmetleri, yazılım ve donanım fırsatları yaratmaya yardımcı olacak bir dizi kapsamlı araç ve kaynaktır.  MaaS, mevcut stratejilerinize ve planlarınıza uyumlu olacak kanal pazarlaması geliştirir ve bunların yönetimini tek elden gerçekleştirir. 

İyi pazarlama yapmak pahalı olabilir, sayısız araç ve kaynağa yatırım yapmayı gerektirir, her şeyi yerli yerine oturtmak üzere gereken zamandan bahsetmeye bile gerek yoktur. İş ortaklarımızın çoğu genellikle genişletilen sınırlı pazarlama kaynaklarına sahiptir. MaaS kapsamında, BLACKLION iş ortakları için mükemmel sonuçlar yarattığı kanıtlanan çok sayıda en iyi araç ve kaynağı bir araya getirmiştir.

 

MaaS, tüm pazarlama fonksiyonunu dışarıdan almaya ihtiyacı olan ve hiçbir pazarlama kaynağı olmayan iş ortaklarından, sadece biraz ekstra desteğe ihtiyaç duyan iş ortaklarına kadar geniş bir tüketici yelpazesi için tasarlanmıştır. MaaS pazarlama programları, BLACKLION’un portföyünde bulunan pek çok lider IT şirketi tarafından desteklenmektedir. 

 

Nasıl Çalışıyor?

 

Yönetilebilir Pazarlama Hizmeti (Maas), tek elden pazarlama stratejisi oluşturma, marka ve içerik yönetimi, sosyal medya & PR yönetimi gibi çözümlerin tek elden yönetilmesini kapsamaktadır. Kısaca kurumunuzda bir pazarlama müdürü yada takımı oluşturmanıza gerek kalmadan, tüm pazarlama süreçlerinizin BLACKLION tarafından yönetilmesi sağlanmaktadır. Bu hizmet kapsamında paket çözümü alan firmalar, bir üst pakete geçebilir yada aldıkları hizmeti bir alt paket ile değiştirebilirler. MaaS kapsamında verilen hizmetlerin içeriklerine PAKETLERİMİZ sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Sözleşme Süreci 

Müşteri – Pazarlama Ajansı ilişkisinin sağlığı ve verimliliği, toplam kalite anlayışının giderek daha da yaygınlaşmasına paralel olarak, hizmet/iş alış ve verişin uzun vadeli iş ortaklığı olarak benimsenmesine, en yüksek profesyonel standartlara bağlılığa, karşılıklı saygı ve güvene, dürüstlük ve samimiyete her zamankinden de fazla bağlı hale gelmektedir.

 

Bu durum, ilişkinin nasıl sürdürüleceği, pazarlama ajansı çalışmalarının neleri kapsayıp neleri kapsamayacağı, bu çalışmaların nerede ve nasıl kullanılacağının tanım ve koşullarının yazılı olarak düzenlenmesini gerekli kılmaktadır. Müşterilerimiz ile MaaS kapsamında minimum bir maksimum 5 yıl olmak üzere uzun vadeli anlaşmalar imzalamaktayız. 

Gizlilik Politikası 

BLACKLION, kendi hizmet verdiği diğer firmalar ve edindiği bilgiler ile birlikte,  Müşteri'den aldığı ve/veya Müşteri adına yürütülen ve karşılığı Müşteri tarafından ödenen araştırmalardan elde ettiği bilgileri hiç kimseye vermemeyi/paylaşmamayı taahhüt eder. Müşteri isterse, işin gerçekleştirilmesinde görev alan üçüncü kişilerden de bu taahhüttü Ajans aracılığıyla alır.

 

Bu taahhüt, anlaşma bittikten sonrası için de geçerlidir. Aynı şekilde, Müşteri de Ajans tarafından kendisine sunulan pazarlama fikirlerinin gizliliğine uymayı, kabul edilmeyenleri kullanmamayı ve üçüncü kişilerle paylaşmamayı taahhüt eder.

 

 Yönetilebilir Pazarlama Hizmeti Broşürü 

"Bİlişim sektöründe danışmanlık veren firmaların dinamikleri çok farklı. Sektörü gerçekten çok iyi bilen, bizim firmamızın ihtiyaçlarını doğru şekilde anlayıp Pazarlama departmanımızın A'dan Z'ye yönetilmesi konusunda uygun çözümler sunacak bir firma ile çalışmak bizim için önemliydi. Bunu da BLACKLION ile başardık. "
Burcu GÜL
COMPAREX Turkey, İnsan Kaynakları Direktörü

© 2020 |  BLACKLION IT Marketing Agency 

Canan Business, Küçükbakkalköy Mah.

Kocasinan Cad. Selvili Sokak. No:4 K:10

Ofis:66 Ataşehir, İstanbul Türkiye

+90 850 441 01 88