Web Sitesi Geliştirme

Potansiyel müşterileriniz şirketinizi ister bir arama motoru sorgulamasından, ister bir iş arkadaşından, isterse de bir broşürden, etkinlikten veya medya haberinden duymuş olsun. Web siteniz hakkınızda her zaman daha fazla bilgi almak için ziyaret edecekleri ilk yerdir.

Web sitesi tasarımı, programlama ve yazarlık konularında görev almış her bir personelimizin tecrübe kazandığı yılları üst üste koyduğumuzda, bir yüzyılı aşkın uzmanlığa sahip oluyoruz. Bu nedenle, BLACKLION Marketing tarafından yaratılan bir web sitesi: bir parça bilim, bir parça sanat ve bir parça teknoloji içerir.  Yüksek kaliteli web sitesi geliştirme hizmetimiz size potansiyel müşteriler oluşturur, markanızın görünürlüğünü arttırır ve işletmenizi bir endüstri lideri haline getirir. 

İşletmeniz günün 24 saati açıktır

Bir web sitesi, bir internet adresinden çok daha fazlasıdır. Gün geçtikçe daha çok web merkezli hale gelen bir dünyada, web siteniz markanızı yılın 365 günü 7/24 temsil eder. Gerçek anlamda bütünleşik bir BLACKLION bir web sitesi geliştirme projesinin, tüm pazarlama faaliyetlerinizin dış merkezi olarak hizmet etmesi sağlanır. PR, fuarlar, reklam, e-mail pazarlama ve sosyal medya dahil olmak üzere, her tanıtım çabası için başlangıç ve bitiş noktası yalnızca web sitenizdir. 

Tam, bir uçtan diğer uca web sitesi geliştirme

BLACKLION web sitesi geliştirme çözümleri size üstün değer ve ROI sunar.  Web sitesi geliştirme hizmetlerimiz A’dan Z’ye her şeyi kapsamaktadır. Planlama, tasarım, metin yazarlığı, etkin tüneller, arama motoru optimizasyonu, sayfa oluşturma ve web hosting. Müşterilerimiz tipik bir Web sitesi geliştirme girişiminin tüm süreçlerini yönettiğimizi ve sancılarını hafiflettiğimizi bilmenin konforunu yaşarlar. 
 

"Hem bilgi teknolojilerinin bilgisi olması hem de erişilebilir ve hızlı hareket ediyor olması aslında bizim temel tercih noktamız oldu. "
Özgür KAYIM
Konsalt Bilgi Teknolojileri Genel Müdürü

© 2020 |  BLACKLION IT Marketing Agency 

Canan Business, Küçükbakkalköy Mah.

Kocasinan Cad. Selvili Sokak. No:4 K:10

Ofis:66 Ataşehir, İstanbul Türkiye

+90 850 441 01 88