Video & Fotoğraf

Görüntü marka imajının önemli bir parçasıdır. Videolar bir bilgi tüketimi ve eğlence aracı olarak Google tarafından giderek daha çok tercih edilmektedir. Çok yönlü bir marka imajı ve pazarlama stratejisi her ikisini de içermektedir. 

BLACKLION, markanızın görsel yönünün tamamlanmasını sağlar.  Müşterilerimiz, BLACKLION tarafından üretilen animasyonlu hikayelerini, web sitelerinin, arama kampanyalarının, fuar alanlarının ve satış sunumlarının bir parçası olarak her gün kullanırlar. Kurum içi fotoğraf stüdyomuzdan, üçüncü parti tedarikçiler tarafından gerçekleştirilen büyük ölçekli çekimlere kadar, şirketinizi kelimelerin çok daha ötesine taşıyabiliriz. 

Video Prodüksiyonu

Dikkat süreleri her geçen gün daha da çok kısalmaktadır. Kısa videolar (animasyonların, resimlerin, ufak video parçalarının ve metinlerin bir birleşimi) giderek daha çok müşterilere & potansiyel müşterilere bilgi vermenin, aynı zamanda dijital medyanın gücünden yararlanmanın kolay bir yolu olarak tercih edilmektedir. Biz “hareketli metin” parçalarından geleneksel reklamlara kadar, oldukça geniş bir yelpazede video prodüksiyon hizmetleri sunuyoruz. 

Fotoğraf

BLACKLION, hem kurum içindeki stüdyosunda veya müşterisinin kendi alanında çekim gerçekleştirir.  Bunun yanı sıra üçüncü parti bir fotoğrafçı için kreatif direktör olarak hizmet ederken, yaratıcı ihtiyaçları pazarlama hedefleri ve amaçlarıyla kusursuz bir şekilde harmanlar. 
 

"Her konu ile alakalı uzmanlık çok önemlidir. Çok farklı sektörlere hizmet veren bir çok pazarlama şirketi ile karşılaşabilirsiniz. Ancak IT sektörüne özel ve IT sektörü özelinde uzmanlaşmış bir pazarlama şirketi ile karşılaşmanız ve hizmet almanız pek mümkün değildir. "
Yasin AŞIR
Mayasoft  Genel Müdür Yardımcısı

© 2020 |  BLACKLION IT Marketing Agency 

Canan Business, Küçükbakkalköy Mah.

Kocasinan Cad. Selvili Sokak. No:4 K:10

Ofis:66 Ataşehir, İstanbul Türkiye

+90 850 441 01 88