Sosyal Medya & PR

Potansiyel müşteriler ve karar alıcılar arasında artan bir farkındalık oluşturarak BLACKLION, PR ve sosyal medya planlarınızın pazarlama ve iş geliştirme hedeflerinizle uyumlu olmasını sağlar.

“PR” tam olarak hangi konulara giriyor?

BLACKLION’da, “PR” terimi hem geleneksel halkla ilişkileri hem de sosyal medyayı kapsamaktadır. Bunların her ikisi de genel pazarlama konseptimiz içinde bütünleşik olan kanıtlanmış araçlar, taktikler ve ölçümler ile yönlendirilmektedir. İlişkiler geliştirerek ve markanızı rakiplerinden açıkça ayıran faydalı içerik ve fikirler sunarak uygulanan etkili PR yönetimi, ilgili medya muhabirleri ve ana etkileyiciler için değerli bir kaynak anlamına gelir.  

İş için doğru araçlar kullanmak

BLACKLION İletişim Sanatları’nın tüm PR çabaları, ölçütlere ve verilere, yani potansiyel müşterilerinize ulaşabileceğiniz doğru basılı, elektronik ve sosyal medya kanalları hakkında gerçekleştirilen derinlemesine araştırmalara dayalıdır. BLACKLION, dijital kanalları yeni içeriklerle besleyip, ticari medyayla ilişkiler geliştirerek, sosyal takipçilerden oluşan temelinizi büyütmeyi hedeflemektedir. Öte yandan e-mail pazarlama yoluyla hedefli fikir liderliği kampanyaları oluşturarak, şirketiniz ile yakından bağlantıları olabilecek insanlar arasında doğru iletişimler kurmanızı sağlar.   

Doğru iş ortağını seçmek

PR ekibimiz ile sizlere özel bir strateji geliştirerek, tam hedefli yatırımların peşinde koşuyoruz. Sizi çok sayıda medya haberiyle görünür kılarak, hünerli PR ve sosyal medya pazarlaması sanatını ve bilimini kusursuca uyguluyoruz.  

İstikrarlı bir faydalı içerik akışı 


Sizler adına pek çok içerik yazıyoruz. Basın bültenleri, ticari makaleler, ödül adaylıkları, başarı hikayeleri, tanıtım yazıları, blog paylaşımları, tweetler, LinkedIn girdileri vb.  hedefli içerikler ile ölçülebilir sonuçlar sunmaktayız. 
 

"BLACKLION, Medya iletişimi ve PR alanında, IT sektöründe bu zamana kadar yapılmamış farklı işlere imza atıyor. Yani kısacası BLACKLION, IT sektöründe tek , rakipsiz ve alternatifsiz bir firma "
Kamil DUKUL
Arcserve Türkiye İş Geliştirme Müdürü

© 2020 |  BLACKLION IT Marketing Agency 

Canan Business, Küçükbakkalköy Mah.

Kocasinan Cad. Selvili Sokak. No:4 K:10

Ofis:66 Ataşehir, İstanbul Türkiye

+90 850 441 01 88