Markalaşma ve Yeniden Markalaşma

“Markanızın kimliği” şirketinizi tanımlayan ve onu rakiplerinden ayıran sözel, görsel ve duygusal niteliklerin bir bileşimidir. İnsanların markalaşmanıza yönelik hisleri ve buna nasıl tepki gösterdikleri marka algısının ana etmenleridir.

Logonuz markanız değildir
 

BLACKLION İletişim Sanatları yeni marka kimlikleri yaratmakta ve cansız marka çalışmalarını yeniden canlandırmakta uzmandır. Çünkü IT terminolojisine sahip bir ajansın, kurumunuzun talepleri doğrultusunda kusursuz bir çalışma ortaya çıkartması, kaçınılmaz bir gerçektir.  

 

Markalaştırma Süreci

 

BLACKLION, markalaştırma sürecinde yönetim ekibiniz ile görüşerek, bir durum analizi geliştirir. Daha sonra, değerlendirici kısa sunumunuz, ürünleriniz ve hizmetleriniz ile hedef kitlenizin özellikleriyle ilgili faktörler için kapsamlı bir marka mesajı yazarız. Bu içeriği markanızın bilinirliğini bütünleşik bir etkinlik, PR ve ticari reklam stratejisi yoluyla arttırmak üzere kullanırız. SEO dostu web ve sosyal medya çalışmaları yaratır, tanıtım yazıları yazarız. Sosyal ve e-mail pazarlama faaliyetlerinizi tek elden yönetiriz.

 

Var olan bir şirketi yeniden markalaştırmak
 

Bir süredir var olan şirketler genellikle kendilerini gittikçe gürültülü ve kalabalık hale gelen bir sektör içinde rekabet etmeye mahkûm bir halde bulurlar. BLACKLION, teknoloji odaklı şirketlere yeniden markalaşma süreci boyunca rehberlik etmek konusunda kapsamlı bir uzmanlığa sahiptir.

 

Girişimcinin ihtiyaçlarını ele almak 

 

Yeni bir şirketi, yeni bir ürünü veya yeni bir hizmeti piyasa sürmek rakipleri yerinden etmek ve tüketici bilincini kazanmak anlamına gelir. BLACKLION erken evredeki teknoloji şirketlerinin hızlı gelişim döngüsünü dikkate alan son derece etkili, uyarlanabilir bir yöntem geliştirmiştir. Biz pazarlama çabalarınıza markayı tanımlayarak, farkındalık oluşturarak, yatırımcıları cezbederek, potansiyel müşteriler bularak, satış ekibini donatarak ve misyonerler yaratarak size bu alanda önderlik ediyoruz.

“Markalaşma sürecimizde bize önderlik edebilecek bir iş ortağına ihtiyacımız vardı. BLACKLION’un stratejik, verilere dayalı, kendini yineleyen yaklaşımı mükemmel müşteri hizmetleri ve harika yaratıcılık ile destekleniyor. Markalaşma projemiz planlanan tarihte ve belirlenen bütçe sınırları içinde kusursuzca tamamlandı.”
Çağlayan AYDIN
ITHERO Bilgi Teknolojileri, Genel Müdür

© 2020 |  BLACKLION IT Marketing Agency 

Canan Business, Küçükbakkalköy Mah.

Kocasinan Cad. Selvili Sokak. No:4 K:10

Ofis:66 Ataşehir, İstanbul Türkiye

+90 850 441 01 88