İçerik Yönetimi

Markanız aslında özünde bir hikâyedir.  Müşterilerinize verdiğiniz sözdür. Bu markayı başarılı bir şekilde tanımlayacak, onu rakiplerinden ayıracak ve müşterilerini harekete geçmeye zorlayacak yetenekli yazarlar gerekir.

BLACKLION’da, içerik kraldır!

Personelimizin çoğu kariyerlerine dergilerde ve ajanslarda profesyonel yazarlar ve editörler olarak başlamıştır. Bu kasıtlı bir durumdur. Çünkü bütünleşik pazarlamanın kalbinde etkili iletişim vardır. Markanızın hikâyesini her medya kanalında veya alanda en ilgi çekici, hedefli ve etkili şekilde anlatmak BLACKLION’un vazgeçilmez prensipleri arasındadır. 

Doğru Kitleye: Doğru Mesaj 

BLACKLION, içeriklerini müşterilerinin pazarlama hedeflerini yerine getirmek üzere geliştirilmiş bütünleşik bir iletişim stratejisi çerçevesinde oluşturur. Marka farkındalığını arttırmak, yeni müşteri oluşturmak ve satışları canlandırmak, bu çerçevenin içerisinde yer alan konulardır. Ancak en etkili içerikler hedef kitlenin de belirli ihtiyaç ve gereksinimlerine hitap eden içeriklerdir. Biz şirketlerin müşterilerini anladıklarını, onlara yardımcı olabileceklerini ve hatta empatiyle yaklaşabileceklerini kanıtlayabilecek çözümler sağlıyoruz. 

Kitleyi anlamak

Etkili pazarlama stratejilerinin odağını sadece müşteriler oluşturmaz. Bir teknoloji şirketi için yüksek kaliteli potansiyel müşterileri cezbetmek, kitlelere ulaşmaya çalışmaktan çok daha değerlidir. Bu nedenle, biz her sözleşmeye BLACKLION Atölye Çalışmaları ile başlarız. Bu bizim yeni müşterimiz olacak firma ile olan iş stratejimizi belirler. Böylelikle müşterimizin rakipleri, potansiyel müşterileri ve tüketicileri hakkında derin bir anlayış kazanmamız sağlanır.  
 

"Gerçekten çok memnun olduğumuz çalışmalar oldu. Bizim yapmış olduğumuz sunumlarla, Onların yapmış olduğu sunumlar arasındaki farkı çok ciddi gördük. Buda ciddi anlamda dış pazarda farkındalık yarattı." 
Vural KÖYÜSTÜ
VPROF-IT Genel Müdürü

© 2020 |  BLACKLION IT Marketing Agency 

Canan Business, Küçükbakkalköy Mah.

Kocasinan Cad. Selvili Sokak. No:4 K:10

Ofis:66 Ataşehir, İstanbul Türkiye

+90 850 441 01 88