Hakkımızda

“Güvenebileceğiniz, sizi gerçekten anlayan bir ajans istiyorsanız, aramaktan vazgeçin, artık buldunuz.”

Tamamen Bütünleşik Pazarlama Hizmetleri

 

BLACKLION müşterilerine tamamen uyumlu bütünleşik dijital ve geleneksel pazarlama hizmetleri sunmaktadır:  (Stratejik Danışmanlık,  Markalaşma, Web tasarımı ve geliştirme, Etkinlik ve fuar yönetimi, Sosyal medya ve PR, Grafik tasarım ve video, Satış desteği, Müşteri yaratma ve fikir liderliği, İçerik üretme, Pazarlama otomasyonu, E-mail pazarlama ve Kanal desteği)

Size Özel Yol Haritası Sunuyoruz


BLACKLION şirketinizi farklı bir yol haritası üzerine yerleştirir.  Kanıtlanmış metodolojimiz son derece karmaşık kavramlar hakkında hızla bilinçlenmemizi sağlamakta ve  böylece bunları anlamlı pazar konumlandırmasına, ikna edici marka mesajlarına ve liderlik sağlayan stratejilere dönüştürebilmekteyiz. Sonuç olarak, markanıza birbirinden ayırt edilmesi güç şirketler ile dolu bir pazarda farklı kılan yepyeni bir yaklaşım elde edebiliyoruz. 

Gerçek Dünya Bütçeleri için Gerçekçi Planlar

BLACKLION Marketing’in stratejik planları gerçekçi olarak gerçek bütçe ve insan kaynağı parametrelerine, aynı zamanda iç politik gerçeklere ve şirket realitelerine dayanmaktadır.  Böylece zaman ve paradan tasarruf ederken, başarıya bir adım daha yaklaşmanız sağlanır. Biz sonuçlara takıntılıyız. İzleriz, ölçeriz, test ederiz, düzeltiriz. Uzun vadede müşterilerimizin çıkarlarına en uygun olacak kararları birlikte alırız. 
 

BLACKLION İletişim Sanatları, bilişim sektörünün alışagelmiş pazarlama stratejilerine ve ilişkilerine yepyeni bir bakış açısı kazandırmak için 2015 yılında kuruldu. BLACKLION,  global ve lokal de faaliyet gösteren üreticilerden, distribütörlere, İngiltere ve Amerika bazlı yetkili satıcılara kadar yalnızca bilgi teknolojileri işletmeleri ile çalışmaktadır.  

Bu mecrada önemli bir geçmişe sahip olarak, minimum yatırım ve maksimum verim elde etmeyi kendine ilke edinen BLACKLION, gelişen teknolojilere, sosyal medya dinamik ve trendlerine uyum sağlayarak, ürettiği fikirlerde ve projelerdeki yaratıcılıklarında sınır tanımayan bir tam hizmet pazarlama ajansıdır.

 

 

Nasıl çalışıyoruZ?

BLACKLION İletişim Sanatları, mevcuttaki her müşterisi ile uzun vadeli çalışmayı hedeflemektedir. Çünkü sizinle uzun vadede çalışırken, sizin için en iyi çalışmaları yapabileceğimize inanıyoruz. Birlikte ne kadar uzun süre çalışırsak, şirketinizi o kadar daha iyi tanıyabilir ve sizlere daha fazla değer katabileceğimize inanıyoruz.
 

Yeni oluşan iş birliğimizin başında sizi tanımak için oldukça fazla zaman harcıyoruz. Çünkü bu şekilde her iki taraf için de, güvenli bir ortamın yaratıldığını çok iyi biliyoruz.

Neden bir pazarlama ajansına ihtiyacınız var?

Çoğu müşterimiz üç durumdan biri içinde yer alır, siz hangisisiniz?

1. Bir Pazarlama Direktörünüz ve kurum içinde küçük bir ekibiniz varsa 
2. Bir Pazarlama Müdürünüz var ve fakat kurum içinde bir ekibiniz yoksa
3. Bir Pazarlama Müdürünüz veya ekibiniz yoksa 


Eğer bu unsurlardan biriyseniz, pazarlama faaliyetlerinizin bir kısmını veya çoğunu yürütmesi gereken bir ajansa ihtiyacınız olması ihtimali yüksektir. 

Yeni bir müşteriyle çalışmaya başladığımızda veya mevcut bir müşteriyle stratejiyi yeniden değerlendirirken, başlanacak yer bir BLACKLION Atölye Çalışması’dır. Bu üç aşamalı sürecimizin ilk adımıdır ve pazarlama başarınızı en üst düzeye çıkarmak için bizzat bizler tarafından tasarlanmıştır!

Hangi pazarlama çözümüne ihtiyacınız var?

Bir BLACKLION Atölye Çalışmasına Bugün Kayıt Olun!

© 2020 |  BLACKLION IT Marketing Agency 

Canan Business, Küçükbakkalköy Mah.

Kocasinan Cad. Selvili Sokak. No:4 K:10

Ofis:66 Ataşehir, İstanbul Türkiye

+90 850 441 01 88