Grafik Tasarım

Bizim grafik tasarım uzmanlığımız marka kimliğinin, stratejinin, yaratıcılığın, kullanıcı deneyiminin, işlevselliğin ve tipografinin bir karışımıdır. Yolun her adımında sizlere gösterişli, tutarlı, yaratıcı ve bir o kadar da farklı  profesyonel bir marka imajı sağlarız. 

Grafik tasarımda, biçim işlevi takip eder 

En pürüzsüz basılı materyal,  en güzel etkinlik konsepti, en etkili kampanya tasarımı, en yaratıcı reklam veya en çekici web bannerı eğer pazarlama çabalarınızın geri kalanıyla entegre olmazsa, amaçlanan hedefe dair beklentilerinizi karşılayamayacaktır. Bu nedenle, biz her grafik tasarım çalışmanıza sahip olduğumuz yaratıcılık ile farklılık katmayı hedefliyoruz. 

Strateji, tasarımı yönlendirir

Biz iş hedeflerinin yaratıcı işleri yönlendirmesini sağlarız. Kendimizi stratejik çerçeveyle donatarak, yaratıcı ekibimizi sizin için çalışmak üzere emrinize amade kılarız. 

Her medya kanalı için grafik tasarım

Yıllar içinde, neredeyse akla gelebilecek her tür tasarıma imza attık.  Bu kapsamda dikkat çekici etkinlik konsept ve sunumları, basılı reklam kampanyaları, promosyonel videolar, yazılım kullanıcı ara yüzleri, broşürler, veri sayfaları, piktogramlar ve pazarda farkındalık yaratacak e-pazarlama kampanya tasarımları yarattık. BLACKLION İletişim Sanatları olarak, her projeyle başından sonuna, beyin fırtınasından, içeriğe, tasarıma, üretime ve dağıtıma kadar A’dan Z’ye ilgileniyoruz. 
 

"Pazarlama da, yaratıcı fikirleri ile fark yaratan firma "
Tarcan SERDAROĞLU
Simplivity Türkiye, Yunanistan, Malta, Kıbrıs ve Türki Cumhuriyetler Bölge Müdürü

© 2020 |  BLACKLION IT Marketing Agency 

Canan Business, Küçükbakkalköy Mah.

Kocasinan Cad. Selvili Sokak. No:4 K:10

Ofis:66 Ataşehir, İstanbul Türkiye

+90 850 441 01 88