Etkinlik ve Fuar Yönetimi

Biz etkinliklerin olumlu - olumsuz yanlarını ve bunların nasıl yönetilmesi gerektiğini iyi biliyoruz. Bir etkinlik planlaması önemli bir yatırım anlamına gelir ve biz bu yatırımın karşılığını almanızı sağlarız.

Başlangıç ve bitişi yeniden tanımlamak

BLACKLION, her yıl düzinelerce fuar ve etkinlik planlamaya, bunların tanıtımını yapmaya, tasarlamaya ve geliştirmeye yardımcı olur. Müşterilerimiz için, etkinlik planlaması aylar önce başlar ve etkinlik bitiminden sonra da sunacağımız kapsamlı raporlamalar ile sona erer. Bir  etkinlik sadece sektörden arkadaşlarınızla birkaç günü bir arada geçirme olanağı değildir. Yeni işler için güçlü bir kanal ve belirli pazarlama çabaları için bir markanın odak noktasıdır. 

“Kaçınılmaz olarak katlanılan bir durum”dan çok daha fazlası 

Etkinlikler ve sponsorluklu zirveler hep pahalıdır. Sorguya açık bir getirileri ve götürüleri vardır. Bazen orada olmak zorunda kalırsınız – çünkü rakipleriniz de oradadır. Ancak bu konuda dikkatli ve stratejik davranmanız gereken çok daha fazla neden vardır. Bunların en başında bir CIO, bir IT Grup Direktörü yada yöneticisinin haftalık yada aylık takvimidir. Bir çok farklı alanda sizin gibi etkinlikler organize eden teknoloji firmaları ve ajansları olduğunu unutmamak gerekir. İşte burada sizi farklı kılacak, etkinliğinize oluşturacağınız kreatif konsept ve içeriktir. 

Fuarın ruh haline girmek

Biz işe bir fuarın yada teknoloji zirvesinin tüm yıl boyunca devam edecek stratejisini geliştirmekle başlarız. Örneğin bir entegretör yada distribütör firma iseniz; hangi fuarlara katılmalısınız? Hangilerini es geçmelisiniz? Bunların her birinde nasıl bir varlığınız olmalı? Fuar öncesinde, sırasında ve sonrasında en çok etkiyi nasıl bırakabilirsiniz? 

Planı eyleme sokmak

Tecrübeli fuar ve etkinlik planlama ekibimiz, hedeflerinizi ve bütçenizi karşılayan özel bir stand alanı yaratmak üzere sizinle yakından çalışır. Yardımcı ürünler ve pomosyon malzemeleri yaratılır. Sosyal medya ve reklam planları geliştirilir. Her şey birleşik bir görünüm sunmak üzere birlikte sekronize olarak çalışır. Bunların tümünün amacı stand trafiğini arttırmak, potansiyel müşterileri bir araya getirmek ve mümkün olan en iyi geri dönüşleri elde etmektir. 
 

"Odaklı bir kitleye etkinlik yapıyorsunuz ve burada bir aksaklık olmamasını istiyorsunuz. Bunda en bilincil koşulu bizim ile en iyi iletişimi kuran bir ekip ile pazarlama faaliyetimizi yürütmekti. Bu yüzden biz BLACKLION'u tercih ettik. Etkinlik öncesi ve sonrası aldığımız geri dönüşler ile ne kadar doğru bir tercih yaptığımızı anladık. "
Burak ÇİFTER
Bilge SGT Genel Müdürü

© 2020 |  BLACKLION IT Marketing Agency 

Canan Business, Küçükbakkalköy Mah.

Kocasinan Cad. Selvili Sokak. No:4 K:10

Ofis:66 Ataşehir, İstanbul Türkiye

+90 850 441 01 88