Dijital Pazarlama

Verilere dayalı dijital pazarlama, SEO stratejilerimiz ve tasarımlarımız ile web sitenizin trafiğini canlandırıyor, yeni müşteriler kazandırıyor, markanızın görünürlüğünü arttırıyor ve dijital yatırımlarınıza en yüksek getiriyi sağlıyoruz.

İçeri enerji = Dışarı enerji. Yani ne kadar fazla çaba ve kaynak yatırımı yaparsanız, o kadar fazla getiri bekleyebilirsiniz. 
Çoğu işletme personelini dijital pazarlama faaliyetlerine odaklanmaları için personel konumlandırmayı istememektedir. Bu nedenle, web siteleri hareketsiz ve verimsiz kalmakta, sosyal medya doğru yönetilememekte ve şirketinizin dijital ortamda görünürlülüğü oluşmamaktadır. Bu durum ileriki süreçte marka bilinirliliğinize zarar verebilecek büyük riskleri de beraberinde getirir.  


Öyleyse neden dijital pazarlama hizmetleriniz için dışarıdan destek almıyorsunuz?


İşletme teknolojisinin etkisi mobil pazarlama, sosyal ağ oluşturma ve dijital pazarlamada yeni fırsatlar yaratmıştır. Web siteniz tüm dijital faaliyetlerin merkezidir, ancak doğru bir pazarlama, yaratıcılık ve teknoloji karışımını bir araya getirmedikçe, her zaman tahmin edilen performansın altında kalacaktır. Biz lider bir IT pazarlama şirketi olarak, web sitenizin trafiğini ve içeriğini analiz ederek, hedefli pazarlama kampanyalarından oluşan bir dijital pazarlama stratejisi sunarız. 


Böylelikle, müşteri yaratma maliyetinizi çarpıcı bir biçimde düşürür ve var olduğunu bilmediğiniz potansiyel müşterilerin ortaya çıkmasına katkı sağlarız.  

Dijital Pazarlama’da İçerik Yönetimi & SEO


SEO ve web sitesi anahtar kelime optimizasyonu bilimi tamamen uzmanlık gerektiren bir beceridir. BLACKLION İletişim Sistemleri olarak grafik bileşenleri ve eklentileri kullanarak, web sitenizin içeriğini yönetmek için harcanan zamanınızı azaltır ve arama motoru sıralamalarınızı yükseltmek adına size uzun vadeli yapılandırılmış yepyeni bir bakış açısı sunarız.

 
E-mail Pazarlama


Dikkat çekici konu satırları, mesajlar ve tasarımlar e-mail pazarlama kampanyalarında tıklama yapılmasını teşvik eder. Uzmanlık gerektiren verilerin tedarikçileri ile yaptığımız ortaklıklar sayesinde, beşyüz binin üzerinde sektöre özel e-mail adresine sahibiz. Sizin için en doğru mesajı verecek, en kreatif tasarımı yapacak ve doğru kitleye dijital ortamda sorunsuzca modülleyebilecek bir ekibe sahibiz. 

"Pazarlamanın esas amacı ilgiyi alakayı çekmek, dikkati de üzerinize çekmek. Bu açıdan biz bunun bir çok avantajını gördük ve BLACKLION ile de çalıştık projelerimizde." 
Behçet YUMRUKÇALLI
NetApp Türkiye Genel Müdürü

© 2020 |  BLACKLION IT Marketing Agency 

Canan Business, Küçükbakkalköy Mah.

Kocasinan Cad. Selvili Sokak. No:4 K:10

Ofis:66 Ataşehir, İstanbul Türkiye

+90 850 441 01 88